Profil

História

DETVA Servis, s.r.o je rodinná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1995, kedy sa začala špecializovať na servis a predaj náhradných dielov pre šmykom riadené nakladače UNC 060, UNC 061, Locust a čelné nakladače UN 053.1, UN 053.2 a UNO 180. Tak ako sa postupne začala rušiť výroba týchto stavebných strojov, tak vedenie spoločnosti začalo nahrádzať tieto mechanizmy novými výrobkami. Koncom 90 rokov sa začalo vedenie spoločnosti aktívne zúčastňovať rôznych medzinárodných veľtrhov v stavebníctve a strojárstve, kde dochádzalo k zoznamovaniu sa s rôznymi výrobcami stavebnej, poľnohospodárskej, komunálnej techniky a prídavných zariadení. Od roku 1998 až do roku 2009 sa vedenie spoločnosti dohodlo na niekoľkých obchodno-servisných zastúpeniach, ktoré postupne predurčovali spoločnosti zaujať na trhu silnú pozíciu.

Produkty, ktoré naša spoločnosť ponúka

Spoločnosť DETVA Servis, s.r.o je autorizovaným predajcom šmykom riadených nakladačov LOCUST od spoločnosti WAY INDUSTRIES, a.s. Krupina, predajcom čelných kĺbových nakladačov Komatsu, dovozcom čelných kĺbových nakladačov a pásových bágrov Eurocomach, dovozcom prídavných zariadení SIMEX a CanginiBenne, búracích kladív Rammer a STELCO, ručného hydraulického náradia HYCON, manipulačnej techniky Gekkon a výhradným servisným zástupcom hydraulických nadstavieb Zoeller.

Hlavné predmety činnosti a servis

Naša spoločnosť poskytuje predaj, servis, leasing a prenájom stavebných strojov, prídavných zariadení a hydraulických nadstavieb. V rámci predaja stavebných strojov poskytujeme zaškolenie a poradenstvo, ktoré môže prebiehať priamo v našej prevádzke, alebo u zákazníka. Disponujeme niekoľkými servisnými skupinami, ktoré sa pohybujú priebežne po celom Slovensku a v rámci servisu Vám naši mechanici poskytnú aj technické poradenstvo na stavebné stroje.

Spoločnosť DETVA Servis má obchodno-servisné zastúpenie firiem


LOCUST - šmykom riadené nakladače Augertorque - rýhovače a zemné vrtáky EUROCOMACH - minirýpadlá a kĺbové nakladače
     
SIMEX - prídavné zariadenia CANGINIBENNE - prídavné zariadenia  HYCON - hydraulické centrály
     
RAMER-SANDVIK - búracie kladivá